Ce fac in timpul liber – portofoliu

Mult timp am tot discutat despre ce place fiecaruia sa faca in timpul liber. Am concretizat totul intr-un portofoliu pe care copiii l-au completat de-a lungul a 2 luni. Au avut teme de elaborat, de cercetat, de descris. Sportul preferat, activitatea pe care ar dori sa o faca, ce lucruri noi ar putea invata.

Iata mai jos un portofoliu.

Ema 

1 thought on “Ce fac in timpul liber – portofoliu”

  1. Eu nu pot sa cred ca mai au timp copii in ziua de azi sa fie creativi,sa faca ce le place, pentru ca sistemul ii obliga sa faca prea mult si fara ai ajuta in vreun fel.Aproape sau eliminat programele de sport, de arte, lucru manual ,definitiv si cu toti stim ca programa scolara este incarcata si cerintele sunt peste puterile lor.Reusesc cei care sunt meditati din clasa ,,0,,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.