Cartea cu litera U

O noua carte e gata. Cartea cu litera U. Ea cuprinde fise si idei de activitati. Unele activitati sunt asemanatoare celor din alte carti pe care le-am realizat, insa am adaugat si alte idei noi: cum sa desenezi un urs, labirintul ursului polar, asemanari si deosebiri dintre ursul polar si cel brun. Va las sa descoperiti.
litera U

 

Cartea e realizata de EmaLaScoala. Nu o distribuiti separat de aceasta postare. Cine doreste cartea, o poate accesa de aici, de pe blogul meu. Va incurajez sa realizati chiar voi fise cu activitati si desene pentru litere.
Daca aveti si alte idei de jocuri si exercitii, lasati un comentariu. Daca aveti poze si doriti sa mi le trimiteti, voi fi foarte bucuroasa.
Puteti descarca aceasta carte AICI – Cartea cu U
Din activitatile noastre cu litera U si cu ursi:
Ema
Please follow and like us:

2 thoughts on “Cartea cu litera U”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.