La scoala in Franta – sala de clasa

You may also like...

2 Responses

  1. sladana spune:

    Scuze de intrebare, tu stai in Franta? Urmaresc blogul tau cu mare interes si admiratie. Stiu ca esti invatatoare, in limba romana, si nu prea inteleg cum apare acum Franta. Nu este musai sa imi raspunzi daca intrebarea ti se pare prea personala.
    Scuze ca iti spun tu dar urmarind logul tau te simt apropiata.

  2. Ema Patrichi spune:

    Buna dimineata,
    Nu ma deranjeaza intrebarea ta. Iti multumesc pentru ca citesti blogul meu. Da, de anul acesta locuiesc in Franta. Activitatile de pe blog sunt realizate in Romania, cu copiii din clasa mea. DE acum incolo voi posta altfel de articole, deoarece … nu mai am o clasa. Deocamdata. 🙂

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Content is protected !!