Jurnal de vacanta – de printat

You may also like...

2 Responses

  1. andru spune:

    Imi place ideea jurnalului si stiu ca ”scriitorii” incepatori au adesea nevoie de un impuls care sa-i inspire. Ce-as schimba in modelul propus de Dvs.? As lasa pe fiecare pagina numele unei zile a saptamanii iar restul indicatiilor le-as aduna pe o pagina la sfarsit, de unde sa poata fi decupate si asociate unei zile a saptamanii, in ordinea pe care o alege autorul jurnalului. Eventual, as gandi mai multe propuneri de subiecte de scris decat zile are saptamana, tocmai pentru ca libertatea de alegere sa fie mai mare…

  2. Ema Winter spune:

    Iti multumesc pentru feedback. Imi plac ideile tale. Data viitoare voi aborda aceasta varianta.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Content is protected !!