If you give a moose a muffin – o carte

You may also like...

1 Response

  1. Anonim spune:

    Buna ziua. V-am gasit din intamplare blogul si de atunci, tot caut activitati care sa ma inspire in munca mea de invatatoare, la clasa pregatitoare. Asa am dat si peste IF You give a moose a muffin, carte despre care nu as fi aflat nicidecum altfel. Va multumesc pentru ca impartasiti minunatele dvs. idei si activitati. La noi, a avut mare succes invatarea semnelor "mai mic" "mai mare" cu ajutorul gurii de aligator:)
    As vrea sa va intreb unde ati gasit imaginile care ilustreaza actiunile din cartea "If you give a moose a muffin"?. Tare mult as vrea sa fac si eu ceva asemanator la clasa. Multumesc anticipat pentru raspuns.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Content is protected !!