CONCURS Ema La Scoala

You may also like...

7 Responses

 1. Anonim spune:

  Sunt mamica de fetita clasa 1.

  Irina Marin

 2. Valentina spune:

  Buna!
  Va urmaresc cu mare drag, imi place mult cum lucrati. Fetitele mele sunt inca la gradinita, dar cea mare va merge anul viitor la clasa pregatitoare. Avem deja caietul de arte vizuale si ne place foarte mult.

 3. andru spune:

  Fetita mea este acum in clasa I dar ma intereseaza mult lucrarile Dvs. pentru un prieten bun al ei. Voi posta anuntul concursului intr-un grup extrem de dinamic de mamici preocupate de formarea copiilor lor, asadar invit mai mult de doua persoane sa se inscrie la concurs.

 4. Ema Winter spune:

  Multumesc frumos pentru sustinere. Concursul se desfasoara pe pagina de Facebook si va rog sa lasati acolo un comentariu cu raspunsul la intrebare si invitatia pentru 2 persoane.

 5. Ema Winter spune:

  Irina,

  Iti multumesc pentru participare. Concursul se desfasoara pe pagina de Facebook si de aceea te invit sa lasi acolo, in comentariu, raspunsul la intrebare si invitatia pentru 2 persoane. Mult succes.

 6. Ema Winter spune:

  Valentina,
  Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si pentru participare. Te invit pe pagina de Facebook pentru a lasa acolo, la poza de concurs, un comentariu cu raspunsul si invitatia pentru 2 persoane.

 7. Anonim spune:

  Scuze..nu am fost atenta. Acum cred ca am remediat problema. Mult spor si rabdare in ceea ce faceti. Va urmarim cu drag activitatile. Sanatate si numai bine.

  Irina Marin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Content is protected !!